zdj

Imprezy okolicznościowe

Nasza restauracja oferuje 2 eleganckie sale na różnego typu imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, konferencje oraz wesela. Sala 1 to przestronna i stylowa przestrzeń, wyposażona w najnowocześniejsze technologie, doskonała do organizacji spotkań biznesowych. Sala 2 to luksusowa przestrzeń, idealna na przyjęcia weselne, z pięknym wystrojem, eleganckim wyposażeniem oraz profesjonalną obsługą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zorganizowania niezapomnianej imprezy w naszej restauracji.

icon

Wesela

icon

Urodziny

icon

Konferencje

icon

Komunie

icon

Chrzciny

icon

Lunche firmowe

Nasze sale:

zdj

Sala kryształowa

Sala Kryształowa to kameralna sala na 18 osób, wyposażona w zabytkowe trony i olbrzymie dębowe stoły. Posiada własny kominek oraz prywatny barek, gdzie można w zaciszu usiąść w kubełkowych fotelach. To idealne miejsce na niewielkie urodziny, spotkania firmowe, uroczyste kolacje przy kominku i świecach z własnym barmanem. W Sali Kryształowej poczujesz się jak w prywatnej rezydencji, gdzie każdy szczegół zostanie dopracowany, by spełnić Twoje oczekiwania.

Sprawdź
zdj

Sala ogrodowa

Sala ogrodowa to klimatyczna sala o bardzo kameralnym charakterze, z własnym szklanym patio, które wychodzi na prywatny ogród. Może pomieścić do 30 osób. Dodatkową zaletą wyboru tej sali jest możliwość organizacji grillowania na bardzo nowoczesnym, amerykańskim grillu "route 66", który pozwoli naszym szefom kuchi zabrać Państwa w świat BBQ oraz tradycyjnego wędzania na oczach gości.

Sprawdź